Mantolama Fiyatları

Mantolama son yıllarda hemen hemen her binada kullanılır haline gelen ve inşaat alanında hızla gelişim gösteren sektörlerden biridir.

Mantolama; ses, ısı yalıtımı gibi birçok alanda bize yardımcı olmakta ve enerji tasarrufu konusunda da %100 etki sağlamaktadır. Mantolama işlemi binanın inşaat halinde veya sonradan uygulanmasına göre değişiklik gösterebilir. İç cephe mantolama veya dış cephe mantolama seçenekleri de vardır. Özellikle dış cephe kaplaması yaptıracak binalar, ısı ve ses yalıtımını da bu kaplama esnasında yaptırabilirler.

Mantolama denince akla ilk gelen ısı yalıtımı olmaktadır. Doğru ve uygun malzemeler kullanılarak yapılan ısı yalıtımlarında yıl içerisinde kullandığınız yakıttan ortalama %50 yakıt tasarrufu sağlarsınız buda sizin bütçenize büyük oranda kazanç sağlayacaktır.

Mantolama fiyatları bölgeye ve kullanılan malzemelere göre değişmektedir. Birçok firma da sabit fiyat uygulansa da ulaşım ve bölgenin şartları dikkate alındığında fiyatlarda artış olması da gayet doğaldır. Kullanılan malzemeye göre değişen fiyatlarda ortama M2 fiyatı 35 TL olarak bilinmektedir. Bu fiyata işçilik ve iskele kurulumu da dahildir.

Birkaç firmadan örnek verecek olursak;

Capatect dalmaçyalı Mantolama Fiyatları: M2 fiyatı 35 TL

Marshall Thermos Mantolama Fiyatları: M2 fiyatı 33 TL

Geser Parex Mantolama Fiyatları: M2 fiyatı 30 TL

Not: Güncel m2 fiyatları için mantolama firmaları ile iletişime geçiniz.

Benzer konular:

 • Ankara Mantolama Firmaları

  sponsorlu bağlantılar


   

 • Mantolamada XPS mi EPS mi? Mantolamada En İyi Malzeme Hangisi

  sponsorlu bağlantılar


   

 • Dış Cephe İzolasyon Malzemeleri

  sponsorlu bağlantılar


   

 • Dış Cephe Mantolama

  sponsorlu bağlantılar