Mantolama Malzemeleri

Mantolama işlemi artık günümüz de son zamanlar da bir çok kişi tarafından kullanılmakta olan bir işlemdir. Mantolama en genel anlamı ile ısı yalıtımı olarak adlandırılabiliri. Yapılar da kullanılan ve yazın içeri de bulunan serin havanın dışarıya çıkışını engellemek aynı zaman da kışın dışarıda oluşan soğuk havanın içeriye girişini önlemeyi amaçlayan bir yöntemdir. Mantolama artık bir çok bina üzerin de uygulanmaktadır. Çünkü bu saye de sadece hava giriş çıkışını sağlamak ile kalmıyor aynı zaman da bir çok yönden tasarrufta sağlamaktadır.

Mantolama Malzemeleri

Mantolama yöntemi bir çok işlem gerektirmektedir. Aynı zaman da birden çok yöntem ile uygulanmaktadır. Mantolama yöntemi bu işi yapmakta olan deneyimli ve uzman kişileri bünyesin barındıran büyük mantolama firmaları tarafından ustaca yapılmaktadır. Mantolama yöntemi basit ve sıradan bir işlem değildir. Bir çok aşama ve malzeme gerektirmektedir. Bu yüzden çok ucuz bir yöntem de değildir. Genel olarak metre karesi 30 tl den başlayan fiyatlar ile hizmetinize sunulmaktadır.

Mantolama Malzemeleri, Mantolama Malzemeleri Fiyatları, Isı Yalıtım Levhası Fiyatları, İç Cephe Mantolama Malzemeleri, Mantolama Malzemeleri Çeşitleri, Karbonlu EPS

Mantolama Malzemesi

Mantolama işlemi için gerekli olan bir çok mantolama malzemesi gerekmektedir. Bu malzemeleri genel olarak dilerseniz bir gözden geçirelim. Akrilik astar, cam tuğla yapıştırma harcı, sıva yapıştırma harcı, flex dolgu, derz dolgu, duvar harcı, elyaflı sıva harcı, eps levha sıva harcı, levha yapıştırma harcı, eski bina ve boyalı duvarlar için yapıştırma harcı, sıvalı levha yapıştırma harcı, sıva, dekoratif tuğla ve tuğla yapıştırma harcı, flex granit ve mermer yapıştırma harcı, granit ve mermer yapıştırma harcı, dekoratif dış cepha kaplama harcı, silikonlu dekoratif dış cephe kaplama harcı, gaz beton örgü harcı, geniş derz dolgu, silikonlu derz dolgu, elyaflı ince tamir harcı, elyaflı kalın tamir harcı, ince tamir harcı, kalın tamir harcı, kalıp yağı, çalışma süresi uzatılmış seramik yapıştırma harcı, seramik yapıştırma harcı, havuz ve ıslak zemin seramik yapıştırma harcı, seramik üstü seramik yapıştırma harcı, restorasyon sıvaları, likit membran, çift bileşenli süper elastik su yalıtım harcı, kristalize su yalıtım harcı, tek bileşenli su yalıtım harcı, son kat macun vb. malzemeler mantolama işlemi için gerekli olan mantolama malzemelerin den sadece bazılarıdır.

Mantolama Malzemeleri, Mantolama Malzemeleri Fiyatları, Isı Yalıtım Levhası Fiyatları, İç Cephe Mantolama Malzemeleri, Mantolama Malzemeleri Çeşitleri

Benzer konular:

 • Ankara Mantolama Firmaları

  sponsorlu bağlantılar


   

 • Mantolamada XPS mi EPS mi? Mantolamada En İyi Malzeme Hangisi

  sponsorlu bağlantılar


   

 • Dış Cephe İzolasyon Malzemeleri

  sponsorlu bağlantılar


   

 • Dış Cephe Mantolama

  sponsorlu bağlantılar